Strona 1 z 1

Stacyjka a centralny zamek

PostNapisane: 26 lutego 2020, 22:16
przez przemaszko
Witam ma dziwny problem po otwarciu auta i przekręceniu stacyjki na zapłon załącza się centralny zamek jakby drzwi się otwierały. Co może być przyczyną??

Re: Stacyjka a centralny zamek

PostNapisane: 27 lutego 2020, 14:57
przez Szymko
Mam tak samo od czasu do czasu. Wiąże to z pojawiającym się niekiedy problemem z mikrostykiem w zamku.
Sprawdź czy po otwarciu drzwi:
-zapala się lampka w nich oraz oświetlenie w samochodzie
-słychać pompę paliwa?

Re: Stacyjka a centralny zamek

PostNapisane: 27 lutego 2020, 20:48
przez przemaszko
Po otwarciu zapala się światło i lampka w drzwiach również. Tylko muszę dzwi kierowcy otwierać z kluczyka bo centralny go nie otwiera. Też miałem tak od czasu do czasu a teraz mam tak ciągle od dwóch tygodni.