Strona 1 z 1
Tajemniczy odgłos zza schowka

Napisane:
5 października 2021, 21:55
przez TomekMr
Cześć. Podczas jazdy zza schowka słyszę jakiś obracający się silniczek ? Coś ociera się... Oczywiście podczas pracy nadmuchu. Coś słyszałem, że zębatka się wyrabia i silniczek nie potrafi się ustawić czy coś takiego. Pytanie gdzie to się znajduje i czy da się coś zaradzić ?
Re: Tajemniczy odgłos zza schowka

Napisane:
6 października 2021, 10:21
przez marcin7x5
Zwyczajnie tulejka wiatraka wyrobiona lub do nasmarowania.
Re: Tajemniczy odgłos zza schowka

Napisane:
8 października 2021, 10:44
przez TomekMr
To nie tulejka. To jakiś inny silniczek który próbuje się ustawić. Był kiedyś temat o silniczku właśnie zza schowka gdzie urywała się zębatka.
Re: Tajemniczy odgłos zza schowka

Napisane:
8 października 2021, 14:03
przez Darek Budzynski
To pewnie silniczek od sterowania klapami powietrza. Jest właśnie za schowkiem,bliżej filtra przeciwpyłkowego.
Re: Tajemniczy odgłos zza schowka

Napisane:
13 października 2021, 06:00
przez TomekMr
Darek Budzynski napisał(a):To pewnie silniczek od sterowania klapami powietrza. Jest właśnie za schowkiem,bliżej filtra przeciwpyłkowego.
I tutaj możesz mieć racje

Czuć jak powietrze z kratek jakby przyspiesza i zwalnia, choć na panelu klimatronica jest stała prędkość. Wmiare dobry dostęp jest do tego silniczka?
Re: Tajemniczy odgłos zza schowka

Napisane:
13 października 2021, 12:23
przez marcin7x5
Trzeba zapewne wyjąc schowek. Co i jak znajdziesz na forum ...