Strona 1 z 1
Przetarty przewód elastyczny hamulca lewy przod

Napisane:
18 kwietnia 2024, 21:03
przez przemaszko
Witam dziś wymieniam sobie koła na letnie i zauważyłem że mam przetarty przewód elastyczny hamulca.Tutajnmoje pytanie powinien on być całkiem luźny bez mocowania w jakimś miejscu?? nie mam pojęcia o co by się przetarł...o oponę??
Re: Przetarty przewód elastyczny hamulca lewy przod

Napisane:
19 kwietnia 2024, 10:39
przez Maszan
Mocowany jest do nadkola tam gdzie skręcony jest z przewodem metalowym do pompy. Druga strona to zacisk. Przewód powinien mieć gumowy pierścień który trza ustawić w miejscu potencjalnego styku z amortyzatorem. Koło seryjne czy jakieś modzone?
Re: Przetarty przewód elastyczny hamulca lewy przod

Napisane:
20 kwietnia 2024, 05:01
przez DzieX
Do nadkola? Raczej do amortyzatora. Są tam mocowania na spinkę.
Re: Przetarty przewód elastyczny hamulca lewy przod

Napisane:
20 kwietnia 2024, 18:56
przez przemaszko
już wiem....nie wiem jakim cudem ten krążek był umieszczony bardzo nisko i wężyk obcieral się o amortyzator...ciężko było ale krążek przesunąłem w odpowiednie miejsce.Tak czy siak przewód do wymiany