Pedal sprzegla skrzypi...
Mieliscie cos takiego? Najbardziej skrzypi podczas wciskania, czasami tez przy wyciskaniu. Nie za kazdym razem, ale bardzo czesto. Czy to koniec wysprzeglika...?
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Psiknij WD40 na mocowanie pedałukriz napisał(a):Czy to koniec wysprzeglika...?