Strona 1 z 1

Pedal sprzegla skrzypi...

PostNapisane: 6 kwietnia 2007, 08:03
przez kriz
Mieliscie cos takiego? Najbardziej skrzypi podczas wciskania, czasami tez przy wyciskaniu. Nie za kazdym razem, ale bardzo czesto. Czy to koniec wysprzeglika...?
Pozdrawiam :)

Re: Pedal sprzegla skrzypi...

PostNapisane: 6 kwietnia 2007, 09:42
przez Tonny S
kriz napisał(a):Czy to koniec wysprzeglika...?
Psiknij WD40 na mocowanie pedału ;-) ciezko dojsc ale dasz rade :idea:

Re: Pedal sprzegla skrzypi...

PostNapisane: 6 kwietnia 2007, 10:58
przez dave
mi tyez skrzymialo... zrob tak jak tonny mowi, ja u siebie psikalem wd gdzie sie dalo.. wszystko plywalo w wd i przestalo skrzypiec, zreszta leony juz maja to do siebie ze cale skrzypia a zwlaszcza top sporty i cupry ze wzgledu na duze kola :wink:

Re: Pedal sprzegla skrzypi...

PostNapisane: 6 kwietnia 2007, 21:00
przez kriz
No panowie... psiknalem i koniec moich problemow :D
Dzieki za pomoc :) :piwo: