Strona 1 z 1
problem z hamulcem

Napisane:
31 sierpnia 2007, 18:39
przez Marijusz
wiem, że już coś takiego było opisywane ale nie do końca tak jak w moim przypadku.
Otóż zdażyło mi sie to już trzy razy. Podczas hamowania pedał robi się jakby sztywny i bardzo maleje skuteczność hamowania.Tak jakby w ogóle nie działało serwo. Ale po wyhamowaniu i zatrzymaniu hamulec działa już normalnie. Mam wrażenie, że dzieje się to wówczas gdy hamuje delikatnie przez dłuższy odcinek.
Jak myślicie, co to może być. Układ hamulcowy zapowietrzony czy może coś innego?
Re: problem z hamulcem

Napisane:
31 sierpnia 2007, 18:49
przez bono
Marijusz napisał(a):wiem, że już coś takiego było opisywane ale nie do końca tak jak w moim przypadku.
Otóż zdażyło mi sie to już trzy razy. Podczas hamowania pedał robi się jakby sztywny i bardzo maleje skuteczność hamowania.Tak jakby w ogóle nie działało serwo. Ale po wyhamowaniu i zatrzymaniu hamulec działa już normalnie. Mam wrażenie, że dzieje się to wówczas gdy hamuje delikatnie przez dłuższy odcinek.
Jak myślicie, co to może być. Układ hamulcowy zapowietrzony czy może coś innego?
na 100% uklad zapowietrzony, bylo na forum

Re: problem z hamulcem

Napisane:
31 sierpnia 2007, 20:27
przez electron
a to nie bedzie stary plyn i gotuje sie ? jub jakas nieszczelnosc na serwie ?
przy zapowietrzonym ukladzie wydaje mi sie ze pedal by wpadal w podloga a kazde nastepne nacisniecie by go podnosilo ale moge sie mylic .
Re: problem z hamulcem

Napisane:
2 września 2007, 21:22
przez Marijusz
electron napisał(a):przy zapowietrzonym ukladzie wydaje mi sie ze pedal by wpadal w podloga a kazde nastepne nacisniecie by go podnosilo ale moge sie mylic .
Ale tak się nie dzieje. Sądze, że przy zapowietrzonym układzie taka sytuacja byłaby nagminna a mi się to przydarzyło ze trzy razy na około 1000 km.
Re: problem z hamulcem

Napisane:
2 września 2007, 23:27
przez electron
po pierwsze jak dlugo posiadasz to auto ? po drugie kiedy byl zmieniany plyn hamulcowy i jaki przebieg zrobiles ? po trzecie jak zachowuje sie pedal na odpalonym silniku podczas wielokrotnego wciskania go do oporu na postoju ? moze te informacje nam bardziej pomoga zweryfikowac usterke