Wszystko co dotyczy silnika, przeniesienia napędu, modyfikacji, ...
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior
przez tatian » 16 lipca 2012, 15:48
polciu1 napisał(a):Panowie z jakimi kosztami powinienem się liczyć przy wymianie uszczelki?
Kolega teraz wymieniał w Octavii 1.9 TDI ASV. Ori części w tym uszczelniacze zapłacił 1200 zł. W to wchodziły jeszcze odboje do amorów tył i naprawa mechanizmu przedniej szyby, a więc za wymianę z osprzętem wyszło coś w granicach 9 bomb. Rozrząd u tego samego kolesia na ori częściach 900 zł.
Był Seat Ibiza 1.2 (64 KM)
Był Seat Leon 1.9 TDI (110 KM)
Był Seat Leon 1.8 TSI (160 KM)
Był VW Golf MK VII 2.0 TDI (150 KM)
Był VW Golf 7.5 GTI (245 KM)
Był Renault Clio IV 0.9 TCe (90KM)
Jest Golf 8.0 GTI (245 KM)
-
Zobacz Profil

tatian
- Cupra

-
- Posty: 4118
- Dołączył(a): 27 października 2007, 22:57
- Region: kujawsko-pomorskie
- Auto: Renault Clio IV
- Silnik: inny
-
przez polciu1 » 16 lipca 2012, 16:07
tatian napisał(a):polciu1 napisał(a):Panowie z jakimi kosztami powinienem się liczyć przy wymianie uszczelki?
Kolega teraz wymieniał w Octavii 1.9 TDI ASV. Ori części w tym uszczelniacze zapłacił 1200 zł. W to wchodziły jeszcze odboje do amorów tył i naprawa mechanizmu przedniej szyby, a więc za wymianę z osprzętem wyszło coś w granicach 9 bomb. Rozrząd u tego samego kolesia na ori częściach 900 zł.
Ja już jestem po wymianie, zapłaciłem 1870 zł razem z wymianą rozrządu i czyszczeniem turbo (części plus robota)

Powered by KINGSOFT/BARTPOL 135,9 KM & 315,9 Nm
-
Zobacz Profil

polciu1
- Signo

-
- Posty: 107
- Dołączył(a): 3 września 2011, 20:41
- Lokalizacja: Ostr/Wwa
- Auto: Leon 1M TDI
- Silnik: ASV 1.9
przez paul78 » 11 marca 2018, 19:57
Odgrzewam kotleta

.....ktoś coś ma dostep do miedzianych uszczelek pod głowicą? i czy warto? ....już 2 raz wymieniam i mam naprawdę dość

Pozdrawiam Paul78 LCT
ASV 193.4 KM / 396.4 NM

Z drogi z drogi śledzie bo ASV jedzie

-
Zobacz Profil
paul78
- TopSport

-
- Posty: 1116
- Dołączył(a): 4 maja 2008, 06:17
- Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
- Auto: Seat Leon TDI
- Silnik: ASV 1.9
przez Tomeon87 » 13 maja 2020, 15:48
Cześć. Pytanko co zrobić dodatkowo przy okazji wymiany uszczelki pod głowicą w ASV? Na pewno będę robił rozrząd z pompą, olej i filtry. Co jeszcze?
-
Zobacz Profil

Tomeon87
- Stella +

-
- Posty: 63
- Dołączył(a): 28 lutego 2013, 20:46
- Lokalizacja: Wrocław
- Auto: Leon Sport
- Silnik: ASV 1.9
Powrót do Leon 1 - Techniczne Diesel
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość