Czujnik G235 - EGT - temp spalin - 06A919529
Czy ma ktoś jakieś informacje na temat tego czujnika? Google mówi niewiele, to forum w ogóle.
Co robi się domyślam - mierzy temp spalin ale w jakim celu ? Gdzie się znajduje ? Jakie objawy gdy jest uszkodzony ?
Auto jeździ, odpala OK, pali hmmm dużo, ale chyba w normie
wiki.ross-tech wspomina także o bezpieczniku, którym ?
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17863/P1455
Co robi się domyślam - mierzy temp spalin ale w jakim celu ? Gdzie się znajduje ? Jakie objawy gdy jest uszkodzony ?
Auto jeździ, odpala OK, pali hmmm dużo, ale chyba w normie
wiki.ross-tech wspomina także o bezpieczniku, którym ?
http://wiki.ross-tech.com/wiki/index.php/17863/P1455
- Kod: Zaznacz cały
17863 - Exhaust Gas Temp Sensor 1 (G235): Implausible Signal