Strona 1 z 1

Czasem gaśnie na luzie

PostNapisane: 13 sierpnia 2017, 21:18
przez GrzechuWarte
Cześć, ostatnio wymieniłem sobie żarówki w moim 1.6 16v AZD i chciałem zobaczyć jak świecą więc odpaliłem samochód, dałem luz włączyłem światła, wysiadam i słysze jak sie dławi i 3 sekundy później auto zgasło. Zauważyłem że też przy jakiś stałych prędkościach np 60km/h 5 bieg, lekko poszarpuje czuć na budzie, pedale. 2 Bieg przy 25-30km/h powoduje że auto dwa razy szarpnie i dopiero jedzie, to samo na 3 biegu.
Komputer czysty, teoretycznie bo po skanie silnika polskim vagiem pokazuje zero błędów, ale jak dam skasuj błędy to jest litania nieznanych błędów a na samej górze jest błąd 215 zbyt długi czas narastania ciśnienia tył

O co chodzi, co sie sypie

Re: Czasem gaśnie na luzie

PostNapisane: 13 sierpnia 2017, 22:31
przez pietrek86
Cewka ( cewki ) do sprawdzenia przewody świece

Re: Czasem gaśnie na luzie

PostNapisane: 15 sierpnia 2017, 14:07
przez marcin7x5
Czyszczenie przepustnicy potem adaptacja. Może też być wina zaworu egr. Zobacz czy jest lepiej z odpiętą wtyczką na zaworze.

Re: Czasem gaśnie na luzie

PostNapisane: 20 sierpnia 2017, 12:23
przez GrzechuWarte
Wymiana świec na nowe i wąż podcisnienia ktróry był pęknięty, rozwiązały sprawe