Strona 1 z 1

Doładowanie Cupra R 1.8T

PostNapisane: 17 sierpnia 2017, 16:26
przez Hubert77
Witam.
Wiem że jest dużo tematów tego typu ale szukając nie znalazłem takiego który mógłby mi pomóc po całości.
A więc sprawa wygląda tak, że od czasu kupna Leona mam problem z doładowaniem. Przy normalnej jeździe działa jak należy, ale gdy wcisne gaz do końca np na 3 biegu to ładnie idzie do około 4tys obrotow i nagle tak jakby się dusił, przy następnym wciśnięciu jedzie już o połowę słabiej :( Sprawdziłem błędy polskim vagiem i pokazuje błąd ciśnienia doładowania. Co do silnika to ma on założony stożek k&n i reszta to w sumie seria, niby poprzedni właściciel mówił że był soft na 250KM ale wykresu ani niczego na to nie mam więc mogę tylko się domyślać po osiągach czy było coś robione.
Próbowałem już wielu sposobów i nic to nie dało.
Dodam jeszcze że jest tak na lpg, na benzynie jest jeszcze gorzej ponieważ dzieje się tak już przy niższych obrotach i nie ustaje po ponownym wciśnięciu gazu.
Może wy macie jakieś pomysły, sposoby bo ja już nie mam siły na to, pomóżcie :(

Re: Doładowanie Cupra R 1.8T

PostNapisane: 17 sierpnia 2017, 16:58
przez Fawor
Logi logi logi...

Re: Doładowanie Cupra R 1.8T

PostNapisane: 17 sierpnia 2017, 17:30
przez Hubert77
Mógłbyś jakoś jaśniej wytłumaczyć, jak dokładnie i czym się je robi, bo nie ukrywam jestem zielony w tej kwestii :-D

Re: Doładowanie Cupra R 1.8T

PostNapisane: 17 sierpnia 2017, 20:34
przez Fawor
no to wchodź w dział elektronika i diagnostyka i dużo czytaj zaczynając od FAQ ;)