Demontaż głowicy 1.6 16V
Witam.
W najbliższym czasie mam zamiar demontować głowicę w leonie 1.6 16V.
Czy jest ktoś, kto ma za sobą to doświadczenie i mógłby się podzielić wskazówkami i dobrymi radami?
W najbliższym czasie mam zamiar demontować głowicę w leonie 1.6 16V.
Czy jest ktoś, kto ma za sobą to doświadczenie i mógłby się podzielić wskazówkami i dobrymi radami?