Jak odkręcić kolektor wydechowy?
Witam, chce odkręcić kolektor jednak jedna z nakrętek znajduje się pod pompa wspomagania i nie ma do niej dostępu żadnym kluczem...
Ktoś wie czy są jakieś sposoby na odkręcenie tej nakrętki czy trzeba odkręcać całą łapę, na której trzyma sie pompa, a jeśl tak to w jaki sposób?
Ktoś wie czy są jakieś sposoby na odkręcenie tej nakrętki czy trzeba odkręcać całą łapę, na której trzyma sie pompa, a jeśl tak to w jaki sposób?