Strona 1 z 1

Jak odkręcić kolektor wydechowy?

PostNapisane: 20 września 2017, 21:24
przez Rafinha
Witam, chce odkręcić kolektor jednak jedna z nakrętek znajduje się pod pompa wspomagania i nie ma do niej dostępu żadnym kluczem...
Ktoś wie czy są jakieś sposoby na odkręcenie tej nakrętki czy trzeba odkręcać całą łapę, na której trzyma sie pompa, a jeśl tak to w jaki sposób?

Re: Jak odkręcić kolektor wydechowy?

PostNapisane: 21 września 2017, 15:39
przez marcin7x5
A kluczem przegubowym nie podejdziesz? Jeżeli nie to musisz zwalić pasek od altka, pompy itd. Potem wykręcić jedną ze śrub mocujących pompę a drugą zluzować tak aby można było pompę obrócić jak na zawiasie. Poluzuj tylko mocowanie tego sztywnego przewodu od wspomagania co idzie do maglownicy.