Strona 1 z 1

Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 17:21
przez Alvaro34
Witam forumowicze Mam do was malutkie pytanko,a mianowicie czy jest jakiś sposób aby dowiedzieć się czy mój leon oryginalnie posiadał dwumase?

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 17:28
przez bzykofm
Sprawdzić po VINie np w ASO. Dwumasę w benzynie 1.8 :shock: czy chodzi o inne auto?

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 17:31
przez Alvaro34
1,8 benzyna 180km.

-- 22 września 2017, 17:31 --

Mam taki problem że coś mi stuka pod maską mechanik stwierdził że skrzynia zrobił mi skrzynie wszystko powymieniał łozyska itp a pod maską dalej stuka ja zapłaciłem gruby szmal mu a on twierdzi że to przez to że moje auto oryginalnie miało dwumas i ktoś je zlikwidował i twierdzi że bedzie pukać dopóki znowu nie załoze dwumas. I moje pytanie stąd własnie jak najprościej sprawdzić czy faktycznie miało dwumas

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 17:31
przez bzykofm
Nie ma :-D

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 17:34
przez Alvaro34
właśnie muszę być pewny na stoprocent, Bo mam każdą rozmowę nagraną z tym gościem i myśle żeby z tym iść na policję. Bo zostałem oszukany najprawdopodobniej.A powiedz mi czy w internecie sprawdze po vinie czy miał dwumas?_

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 17:42
przez bzykofm
Benzyna nie ma dwumasy.
Alvaro34 napisał(a):A powiedz mi czy w internecie sprawdze po vinie czy miał dwumas?_

Raczej nie bardzo. Mizerne te informacje są.

-- 22 września 2017, 18:42 --

Alvaro34 napisał(a):zostałem oszukany

Jakiś mechanik powiedział Ci, że wymienił dwumasę w 1.8 TSI?

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 17:43
przez Alvaro34
Kurcze,lipa bo potrzebuje właśnie 100 procentowej informacji.Czyli najskuteczniejsza metoda to jedynie serwis seata?

-- 22 września 2017, 17:43 --

Powiedział że była oryginalnie wsadzona i ktoś ją usunął całkowiecie i dlatego stuka.

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 17:56
przez bzykofm
Jednak jest, sorki :-(Informacja 100% od właściciela 1.8 TSI

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 17:58
przez Alvaro34
ajajajaja,niedobrze ;(

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 18:01
przez tatian
bzykofm on ma 1.8 T a nie TSI czyli Leon 1M, ale dwumas tu też był. Mógł go ktoś wymienić i założyć jednomas. Powinno jeszcze trząść budą.
PS. Nielegalne nagrania nie mogą być dowodem w sprawie.

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 22 września 2017, 18:06
przez bzykofm
Dzięki

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 25 września 2017, 18:14
przez Olpol
Jeśli masz 1.8 t to może walić łańcuch dodatkowy wałków rozrządu miałem takie coś w tym silniku

Re: Sprawdzenie dwumasy

PostNapisane: 25 września 2017, 19:39
przez wesol
Kazdy 1.8t mial dwumas z tego co wiem.