Czujnik egt termopara w AMK
Siema. Od jakiegos czasu borykam sie z problemem
W czujnikiu egt, standardowy blad z uszkodzonego czujnika. To juz trzeci uzywany czujnik i juz mam dosyc. Potrzebowal bym namiary na kogos kto sie zajmuje regeneracja takich czujnikow. Ktos??
Cos???
Z gory dzieki
W czujnikiu egt, standardowy blad z uszkodzonego czujnika. To juz trzeci uzywany czujnik i juz mam dosyc. Potrzebowal bym namiary na kogos kto sie zajmuje regeneracja takich czujnikow. Ktos??
Cos???
Z gory dzieki