Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior


No tak właśnie z kumplem obgadalem po tym poście temat i faktycznie chyba dojdzie do wymiany sprzęgła na szczęście pracuje w firmie motoryzacyjnej to wyjdą grosze za to ale dziękuję Ci za odpowiedz zajrzeć tak czy siak musimy tammarcin7x5 napisał(a):Nie ma. Masz do wymiany tarczę oraz zapewne docisk. Warto też przy okazji wymienić łożysko oraz zajrzeć do sławnych nitów na mechanizmie różnicowym.


Powrót do Leon 1 - Techniczne Benzyna
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość