regulacja sprzegła leon 1.6.16 v
Siema panowie pytanko mam czy jest w ogóle możliwa regulacja sprzegła w seacie 1.6 16v 2002 rok
wątek był podobny dobrych kilka lat temu ale nie odpowiedziano na to pytanie czy jest możliwe wyregulowanie sprzęgła. Dość wysoko bierze i praktycznie ślizga się obroty idą w góre od 2 tyś i w sumie auto stoi w miejscu muszę powoli dodawać gazu no ale i wyglada tak jak bym miał pod maską 50 km a nie 105
proszę was o pomoc wtedy będziemy wiedzieli co z tym dalej robić