Strona 1 z 1

regulacja sprzegła leon 1.6.16 v

PostNapisane: 18 października 2017, 15:48
przez Up3k
Siema panowie pytanko mam czy jest w ogóle możliwa regulacja sprzegła w seacie 1.6 16v 2002 rok ?? wątek był podobny dobrych kilka lat temu ale nie odpowiedziano na to pytanie czy jest możliwe wyregulowanie sprzęgła. Dość wysoko bierze i praktycznie ślizga się obroty idą w góre od 2 tyś i w sumie auto stoi w miejscu muszę powoli dodawać gazu no ale i wyglada tak jak bym miał pod maską 50 km a nie 105 :P proszę was o pomoc wtedy będziemy wiedzieli co z tym dalej robić

Re: regulacja sprzegła leon 1.6.16 v

PostNapisane: 18 października 2017, 16:49
przez marcin7x5
Nie ma. Masz do wymiany tarczę oraz zapewne docisk. Warto też przy okazji wymienić łożysko oraz zajrzeć do sławnych nitów na mechanizmie różnicowym.

Re: regulacja sprzegła leon 1.6.16 v

PostNapisane: 18 października 2017, 18:28
przez Up3k
marcin7x5 napisał(a):Nie ma. Masz do wymiany tarczę oraz zapewne docisk. Warto też przy okazji wymienić łożysko oraz zajrzeć do sławnych nitów na mechanizmie różnicowym.
No tak właśnie z kumplem obgadalem po tym poście temat i faktycznie chyba dojdzie do wymiany sprzęgła na szczęście pracuje w firmie motoryzacyjnej to wyjdą grosze za to ale dziękuję Ci za odpowiedz zajrzeć tak czy siak musimy tam :)

Re: regulacja sprzegła leon 1.6.16 v

PostNapisane: 18 października 2017, 19:17
przez marcin7x5
To zmierzcie jeszcze długość pręta co to idzie przez całą skrzynie od łożyska oporowego do docisku.