Strona 1 z 1
Masa błędów Leon 1.8T BAM

Napisane:
22 października 2017, 10:51
przez Gratkowski
Witam, po podłączeniu Vaga wyrzuciło aż 15 błędów a po skasowaniu zostaje tylko EGT, reszta pojawia się podczas jazdy ciężko określić w którym momencie. Ogólnie zdarza się przerywanie podczas przyspieszania na obu paliwach. Co może być przyczyna ?
https://www.fotosik.pl/zdjecie/c6eec9400fd02c49https://www.fotosik.pl/zdjecie/2e47ac9352ab0104https://www.fotosik.pl/zdjecie/839faec026080e3ahttps://www.fotosik.pl/zdjecie/8d25240a7d119368
Re: Masa błędów Leon 1.8T BAM

Napisane:
22 października 2017, 15:34
przez glibo
większość błędów to przez odpięcie wtyczek-albo masz az tak rozwalona wiazke
sprawdz jaka masz temp egt podczas jazdy i przy pelnym obciazeniu
Re: Masa błędów Leon 1.8T BAM

Napisane:
23 października 2017, 18:33
przez Gratkowski
jeśli dobrze pamiętam to cały czas 1100 stopni. Błędy pojawiają się bez odpinania jakichkolwiek kostek. Spalanie też drastycznie wzrosło od czasu uwalenia EGT, ale wiadomo zająć się jednym a za plecami jeszcze 14 błędów. W jaki sposób wiązka może być uszkodzona ?
Re: Masa błędów Leon 1.8T BAM

Napisane:
23 października 2017, 21:24
przez glibo
czyli egt uwalone,sprawdz czy kable do egt sa ok jesli jest ok to albo przelutowanie egt albo wymiana. Np przez zwierzatka ktore lubia jesc kabelki lub po prostu z czasem tez sie utleniaja/sniedzieja
przy okazji sprawdz punkty masowe
Re: Masa błędów Leon 1.8T BAM

Napisane:
25 października 2017, 20:55
przez Baronowski
Ja się dołączę do tematu jak można. W jaki sposób usunę błąd poduszek powietrznych? Wykręcałem fotele do prania podłogi i wywaliło standardowo błąd. Mam kostkę OBD2, ale niestety poprzez aplikację w telefonie nie jestem w stanie usunąć tego błędu.
Re: Masa błędów Leon 1.8T BAM

Napisane:
28 października 2017, 09:35
przez Gratkowski
Najprościej podjechać do mechanika albo kupić kabel i z Vag-Com masz już zawsze darmowe podpięcie pod kompa
-- 28 października 2017, 10:35 --
dużo jest tych punktów masowych ? Są jakieś drobniejsze na które warto zwrócić uwagę ?