Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior









saszi napisał(a):a dlaczego nie mozna na firme wziasc??? przeciez nie musi byc na fakturze nie musi byc napisane ze byl to montaz szyberdachu jesli to jest nawte problem ja mod u Exa wrzucilem w koszta pod postacia diagnozy silnika

to wlasnie glowny powod dla ktorego chyba nie zaryzykuje ciecia mojego pupilaczy nie bedzie przeciekał gnił itp itd








Powrót do Leon 1 - Tuning - Warsztat
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości