Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior










Szymono5759 napisał(a):to beton


bodek756 napisał(a):chlorek Miałem założony kw var 1 i wcale nie było twardo

dejmien napisał(a):gwintu AP?











chlorek napisał(a):dreadlook, pytałeś to odpowiadam jest KW V2

chlorek napisał(a):powinno być na górze, taki cybant którym kręcisz w lewo albo prawo.
chlorek napisał(a):Ale tył najlepiej skręcić na maksa.
chlorek napisał(a):Jakie wrażenie w porównaniu do wcześniejszego FK?





chlorek napisał(a):ARL ma 23mm

dreadlook napisał(a):dlaczego nic mi nie da










dreadlook napisał(a):Panowie, kolega na tyle ma amortyzator o nr 8N0513025C, to jest oryginał od Leona, czy od czego to jest? Jakiego szukać w zamian za ten?






sebo7w7 napisał(a):czy ktoś mógłby coś napisać odnośnie tego zawieszenia H&R http://olx.pl/oferta/zawieszenie-gwinto ... 5E4XX.html


Powrót do Leon 1 - Tuning - Warsztat
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość