Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior














Przemo napisał(a):Adamek potzrebuejsz jeszcze poszerzeń nadkoli z eRki bo sa inne niż te w zderzakach TSowych

Adamek napisał(a):Przemo napisał(a):Adamek potzrebuejsz jeszcze poszerzeń nadkoli z eRki bo sa inne niż te w zderzakach TSowych
Rozumiem, że 4 szt. - Gdzie to kupie i ile kosztuje?






Adamek napisał(a):dave, a ty masz oryginalny tłumik z tyłu? Tylko końcówkę masz dospawaną czy jak?



Adamek napisał(a):Ja jednak wygiąłem te końcówki z TSa dostosowując je do zderzaka z eRki ale teraz patrzą lekko w prawą stronę i nie podoba mi się to zbytnio.
Zostaje chyba kupić końcówkę "jajo" od Kalińskiego i przyspawać ją do tłumika.
Gdzie idzie kupić taki gadżet?


Przemo napisał(a):Adamek napisał(a):Ja jednak wygiąłem te końcówki z TSa dostosowując je do zderzaka z eRki ale teraz patrzą lekko w prawą stronę i nie podoba mi się to zbytnio.
Zostaje chyba kupić końcówkę "jajo" od Kalińskiego i przyspawać ją do tłumika.
Gdzie idzie kupić taki gadżet?
Ewentualnie końcówke jajowatą oferfowaną przez Seat Sport (zdaje mi sie ,ze ma coś takiego w ofercie) ale znajać życie to cena będzie dużo większa niż tej od Kalinskiego![]()
Pozdro




sleeper napisał(a):Adamek bierz najwieksza. W tym momencie maja tylko bez wypelnienia, najwieksza - 250zl
_________________








dave napisał(a):co to jest kuźwa lampka z czujnikiem ruchu??te male tylne boczne z jakims czujnikiem??


Marucnk napisał(a):Proszę o Pomoc


premier napisał(a):Przy obniżonym aucie zakładam, że i tak dłużej niż tydzień nie wytrzyma na naszych drogach?

Powrót do Leon 1 - Tuning - Warsztat
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości