Strona 1 z 1

Napis "L E O N" na środku klapy bagażnika

PostNapisane: 28 marca 2020, 20:54
przez cristo
Potrzebne materiały:
1. Napis LEON z modelu SEAT LEON II o symbolu 1P0853687 dostępny w cenie ok 43zł lub oryginalny napis LEON z naszego auta (zaznaczone na czerwono), ale wtedy potrzebujemy dwustronną taśmę klejącą.
Obrazek
Obrazek

2. Szablon dostępny pod linkiem: http://www.fullcustom.es/data/car_leon_ ... rasero.pdf

Jeśli używamy literki z naszego auta to wycinamy szare pola, jeśli napis z LEON-a II (jest większy) to ucinamy szablon na czerwonej linii. Kupny napis ma ten plus, że jest umieszczony w szablonie i nie trzeba starać się ustawiać literki.
Obrazek
Szablon kleimy tak jak na zdjęciu zapożyczonym od kolegi (wersja wycięcia dla literek z naszego auta).
Obrazek

3. Zmywacz do hamulców lub benzyna ekstrakcyjna w celu odtłuszczenia klapy i usunięcia resztek wosku.

4. Zmywacz do etykiet lub benzyne ekstrakcyjną do usunięcia resztek kleju po starych napisach. Ja użyłem fajny zmywacz: https://sjd.com.pl/pl/product/cytrusowy ... i-asfaltu/

5. Opalarka lub suszarka do włosów do podgrzania starych literek - dużo łatwiej się odklejają.


6. Żyłka albo jakaś karta od bankomatu do podważenia starych literek oraz np korek po napoju, którym super zeskrobuje się resztki kleju nie niszcząc lakieru.

7. Pasta polerska i szmatka do usunięcia ew resztek śladów.

8. Akceptacja żony / dziewczyny / narzeczonej, tudzież kochanki czy modyfikacja będzie się podobać :mrgreen: .
Obrazek

WERSJA Z LITERKAMI Z LEONA II
Obrazek

WERSJA Z ORYGINALNYMI LITERKAMI Z LEONA I (kolega bialek126p)
Obrazek

Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy.

Re: Napis "L E O N" na środku klapy bagażnika

PostNapisane: 5 maja 2020, 17:57
przez lukero-madnes
:brawo: