Reklama

Części do Seata Leona w iParts.pl

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Regulamin forum LeonClub

Forum zawiera oferty firm współpracujących i polecanych przez LeonClub m.in. firmy tuningowe, dystrubutorzy, sklepy internetowe.
Rzetelne usługi i dobre ceny! Zapraszamy.

Moderator: Moderator LC Team

Regulamin forum LeonClub

Postprzez colin23 » 29 lipca 2018, 10:18

REGULAMIN forum internetowego oraz klubu „LeonClub Team”


I. Zasady ogólne forum
1. Portal i forum internetowe powstało dla popularyzacji samochodu Seat Leon, poprzez umożliwienie dostępu do forum internetowego, wymiany informacji i spostrzeżeń oraz fachowych wiadomości dotyczących samochodu Seat Leon.
2. Forum może być wykorzystywane tylko zgodnie z obowiązującym prawem oraz netykietą.
3. Forum internetowe jest ogólnodostępne, jednak koszty utrzymania serwera są współdzielone przez klubowiczów LeonClub Team.
4. Zabrania się umieszczania na forum treści niezgodnych z prawem, obraźliwych, wulgaryzmów, propagujących przemoc, w tym także zdjęć o treści erotycznej przekraczających granice dobrego smaku.
5. Każda osoba korzystająca z portalu lub forum winna przestrzegać niniejszego regulaminu oraz podporządkować się zaleceniom lub uwagom osób administrujących forum.
6. Każdy użytkownik forum odpowiada za treści publikowane przez siebie na forum.
7. LeonClub Team staje się właścicielem wszystkich treści po ich opublikowaniu na forum.
8. Logo klubowe oraz wynikające z tego wyróżniki klubowe (np. ramki, naklejki) stanowią własność Administracji LCT. Korzystanie z nich dozwolone jest dla klubowiczów LCT lub dla pozostałych za zgodą Administracji LCT. Nie można kopiować, reprodukować, ściągać, publikować powtórnie, nadawać, przekazywać, wyświetlać, modyfikować i powtórnie używać materiałów z tej witryny internetowej bez pisemnej zgody.


II. Zasady zachowania się na forum
1. Przy rejestracji na forum należy wypełnić bezwzględnie wszystkie pola formularza, a w szczególności należy używać Nicków nie utrudniających identyfikację użytkownika lub niezgodnego z zasadami netykiety.
2. Zabrania się używania nicków podobnych do funkcjonujących na forum (szczególnie podobnych do nicków klubowiczów LeonClubTeam) oraz nicków będących reklamą (np. skrót strony WWW).
3. Zanim napiszesz pierwszego posta (związanego z tematyką forum!) przedstaw się i przywitaj w temacie Tu się witamy po raz pierwszy.
Dzięki temu będziemy mogli cię lepiej poznać, zaprosić na spota lokalnego, czy polecić ASO/warsztat w twojej okolicy. Przywitanie się w tym konkretnym temacie jest warunkiem umożliwiającym zakładanie tematów przez nowego uczestnika forum.
4. Konta osób mogą zostać usunięte bez powiadomienia, jeśli w ciągu 14 dni od zarejestrowania nie przywitają się w odpowiednim temacie.
5. Forum http://www.leonclub.pl tworzymy my wszyscy i jest to jednoznaczne, że odpowiadamy za atmosferę tutaj panującą. Szanujmy siebie i innych, postarajmy się aby nikogo nie urazić swoją wypowiedzią.
6. Forum zostało stworzone po to, aby pomagać sobie nawzajem.
7. Zanim napiszesz nowy post lub założysz nowy temat, sprawdź w archiwum czy zagadnienie nie było już poruszane. Do tego właśnie służy funkcja Szukaj.
8. Posty niezwiązane z danym tematem i bzdurne oraz posty poruszające istniejące juz na forum tematy będą kasowane.
9. Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie, to nie pisz.
10. Zakładając nowy temat nazwij go tak, by dawał obraz zawartości dyskusji i pojęcie o tym, czego można się po nim spodziewać. Tytuł tematu zawierające tylko określenia typu: "Mam problem" "Czy wiecie ... ?", "Pomocy", itp., będą usuwane do śmietnika, ponieważ utrudniają w późniejszym czasie wyszukiwanie KONKRETYNYCH informacji w opcji „SZUKAJ”. Nie pisz ogólnikowo: "problem ze światłami" , "problem z lampą", tylko napisz konkretnie w temacie czy światło lub lampa nie świeci, mruga, wypada, itp. Opis problemu powinien być konkretnie zawarty w temacie.
11. Jeżeli pojawi się nowy wątek, mimo że podobny już znajduje się na forum, a wiesz, że rozwiązanie problemu lub odpowiedź na dany temat znajduje się na forum, to podaj linka do takiego tematu lub powiadom moderatora/administratora opcją "Zgłoś post". W innym przypadku jeżeli nie chcesz pomóc, to przynajmniej nie komentuj! Za tego typu komentarze będą wręczane ostrzeżenia bez upomnienia! Ponadto jeżeli jakiś użytkownik napisze tzw. "głupiego posta" lub założy "głupi wątek" - nie komentuj go na forum. Użyj opcji „zgłoś post”
12. Jeżeli rozwiązałeś problem na temat którego zakładałeś temat, to warto się tym i sposobem jego rozwiązania podzielić z innymi użytkownikami.
13. Zabrania się używania WIELKICH LITER i wykrzykników w tytułach tematów oraz w postach na forum.
14. Cytując w swoim poście informacje zaczerpnięte z zewnętrznych źródeł (gazety, inne fora) obowiązkowo „zamknij” je w cudzysłowie i podaj źródło. Administracja Leonclub Team nie odpowiada za treści, zdjęcia, odnośniki, itp. wklejane przez użytkowników. Wszelkie treści niezgodne z prawem będą natychmiast usuwane.
15. Nie nabijaj postów na forum. Jeśli to robisz, administrator może usunąć konto lub zablokować możliwość pisania na forum (bez wcześniejszego uprzedzenia!).
16. Nie pisz dwóch postów pod rząd – korzystaj z przycisku "Edytuj" - masz na to 120 minut.
17. Forum powstało głównie dla posiadaczy Seata Leona, ale spokojnie możesz pisać o problemach z autkami pochodzącymi z koncernu VAG.
18. Pamiętaj też, że nawet jeśli napiszesz bzdurnego posta, to masz jeszcze 120 minut aby go móc edytować. Po tym czasie należy wysłać poprzez PW prośbę o edycję lub skasowanie do moderatora lub administratora.
19. Niedozwolone jest prowadzenie niemerytorycznych, osobistych dyskusji między użytkownikami zarówno na forum jak i na formowym chacie ( takie sprawy rozwiązuj poprzez PW).
20. Podszywanie się pod inne osoby i robienie zamieszania na forum = banicja.
21. Używanie dwóch (2) lub więcej nicków na forum = banicja obydwóch lub wszystkich. Dotyczy również jednoczesnego logowania się kilku nicków z tego samego adresu IP, z wyjątkiem uzasadnionych przypadków, o których należy wcześniej poinformować Administrację forum.
22. Konta osób zarejestrowanych na forum, a nie logujących się dłużej niż 180 dni mogą być automatycznie usuwane bez wcześniejszego ostrzeżenia.
23. Nie wyciągaj topiców sprzed paru miesięcy, chyba że masz do dodania coś nowego, wnoszącego do tematu.
24. Avatar może mieć maksymalny rozmiar 80x80 pixeli.
25. Stopka/Podpis może mieć nie więcej niż 100 pixeli wysokości i 800 pixeli szerokości, a waga nie może przekraczać 60KB obrazka. Zabrania się wpisywania jakichkolwiek skryptów w stopce/podpisie oraz wszelkich reklamowych tekstów, ogłoszeń i nazw firm. Dopuszczalne jest umieszczenie banerów reklamowych lub linków www tylko i wyłącznie przez członków Leonclub Team, Sympatyków Leonclub Team, oraz przez firmy współpracujące z Leonclub Team. Wszelkie inne adresy www, banery reklamujące inne fora, firmy, ogłoszenia, itp. będą usuwane. Nie przestrzeganie tej zasady jest równoznaczne z nadaniem ostrzeżenie jak w pkt IV Regulaminu. Stopka niespełniająca ww. warunków zostanie natychmiastowo usunięta przez Administratora.
26. Wszelkie obrazki wklejaj w postaci wyłącznie tagów [img]...[/img] (żadnych innych np. url, itp.), czyli wrzucaj na darmowe serwery np.: http://www.imageshack.us , http://www.fotosik.pl , http://www.motofan.net/upload/ , a na forum umieszczaj jedynie link w tagach [img]...[/img], oszczędzisz w ten sposób cenne miejsce na naszym serwerze.
27. Zamieszczając zdjęcie którego jesteś autorem, a nie wyrażasz zgody na publikację go w innych miejscach - zdjęcie podpisz trwale i czytelnie lub oznacz go logo LeonClubu.
28. Zabrania się obrażania innych członków forum – zwłaszcza członków LeonClub.
29. Zabrania się używania avatarów podobnych do avatarów innych użytkowników forum bez uzyskania ich zgody, z wyjątkiem zdjęć własnego auta.
30. Wszystkie komentarze, przemyślenia, zdjęcia publikowane są przez użytkownika na własną odpowiedzialność i jednocześnie stają się one wiadomościami publicznymi. Administracja LCT nie będzie kasować postów na życzenie, więc pozostaje Ci tylko oświadczenie prostujące.
31. Na danym forum umieszczaj tematy oraz odpowiedzi zgodne z tematyką danego podforum – pamiętaj o istnieniu podforum Off-Topic (!).
32. Niedopuszczalne są wpisy typu "Zgadzam się", "Racja" itp. Swoje wypowiedzi staraj się rozwinąć i poprzeć jakimiś argumentami.
33. Jeśli masz jakiś problem napisz do jednego z moderatorów odpowiedzialnych za dane podforum lub do jednego z administratorów, czyli do oczkolek,
Leon_TS_ARL – na pewno postaramy się rozwiązać Twój problem. Obrazek
34. Zabarania się na łamach LeonClub.pl reklamowania innego forum lub zachęcenia użytkowników forum LeonClub.pl do zmiany forum lub rejestracji w innym klubie. Nie podkradamy użytkowników w żaden sposób. Konsekwencja nie zachowania tego punktu będzie usunięcie konta
35. Pamiętaj, że forum reprezentuje sobą pewien poziom, więc postaraj się swoim postem nie zaniżać tego poziomu ;-)

III. Zasady umieszczania ogłoszeń w dziale "Giełda":
1. Dział ten jest formą wewnętrznej wymiany ogłoszeń przez forumowiczów i klubowiczów LeonClub Team.
2. Zabrania się sprzedaży produktów i usług niezgodnych z prawem oraz dobrymi obyczajami.
3. Zabrania się umieszczania ogłoszeń sprzedaży na forum przez osoby nie posiadające 30 sensownych postów w działach forum, wyłączając działy: powitanie, śmietnik, Show us your car, offtopic, wykresy, spotkania i zloty. Zabrania się także umieszczania ogłoszeń w ciągu trzech pierwszych miesięcy od zarejestrowania się na forum.
4. Przedmiot-y w ogłoszeniu muszą być własnością użytkownika, który spełnia warunek pkt. 3. Wszelkie ogłoszenia wystawiane dla osób trzecich nie zostaną zaakceptowane, a użytkownik wystawiający ogłoszenie otrzyma ostrzeżenie.
5. Dopuszcza się umieszczania ogłoszeń systematycznie, przez osoby inne niż klubowicze LeonClub Team, jednak ogłoszenia te traktowane będą jako ogłoszenia komercyjne.
6. Ogłoszenia w dziale "Oferty i Rabaty dla LCT" - zwane komercyjnymi - mogą być umieszczane na forum jedynie po akceptacji i za zgodą Administracji LCT. Osobami kontaktowymi są: oczkolek, Leon_TS_ARL.
7. Każde umieszczone ogłoszenie w swojej treści musi posiadać:
a) nazwę towaru lub usługi oraz czynność (sprzedam/kupię/oddam/zamienię/zlecę),
b) dokładny i wyczerpujący opis,
c) cenę,
d) bezpośredni kontakt do osoby odpowiedzialnej za sprzedaż, kupno lub inną czynność,
e) w przypadku zamieszczenia linku innego serwisu ogłoszeniowego obowiązują również zasady rozdziału III pkt. 6 a, b, c, d.
8. Temat ogłoszenia musi zawierać dokładną nazwę przedmiotu lub usługi.
9. Ogłoszenia łamiące zasady forum oraz wymagania Rozdziału III będą usuwane bez ostrzeżenia przez Administrację forum.
10. Dopuszcza się sporadyczne odstępstwa od zasad Rozdziału III po uprzednim uzgodnieniu faktu oraz treści umieszczanego ogłoszenia z moderatorami forum i po wyrażeniu zgody przez moderatora.
11. Ogłoszenie będące na forum ponad 21 dni uważa się za "przedawnione" i jest automatycznie kasowane.
12. Zabrania się umieszczania tego samego ogłoszenia w ciągu 21 dni, czyli do momentu, aż dotychczasowe ogłoszenie nie będzie "przedawnione".
13. Ogłoszenie przed ukazaniem się w wyżej wymienionych działach będą niewidoczne do momentu wstępnej weryfikacji przez moderatora lub administratora forum. Jeśli spełnią warunki regulaminu, zostaną zaakceptowane. Ogłoszenia niezaakceptowane będą kasowane po 48h od chwili zamieszczenia na forum.
14. Wszelkie zmiany w już zamieszczonym ogłoszeniu należy przekazać moderatorowi lub administratorowi celem edycji posta poprzez PW.
15. Zabrania się umieszczania ogłoszeń sprzedaży w innym miejscu na forum (dotyczy także ShoutBox'a), niż w wyżej wymienionych działach.
16. Administracja Leonclub Team NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA:
- PRZEDMIOTY i USŁUGI SPRZEDAWANE LUB KUPOWANE PRZEZ FORUMOWICZÓW ZA POŚREDNICTWEM FORUM Leonclub,
- OSOBY handlujące za pośrednictwem forum http://www.leonclub.pl;
oraz NIE POBIERA żadnych opłat i nie ma z tego tytułu korzyści materialnych.

IV. Czego możesz się spodziewać, jeśli nie będziesz przestrzegał regulaminu:
1. Modyfikacji wiadomości, w której został złamany regulamin.
2. Usunięcia wiadomości.
3. Ostrzeżenia, przy czym:
a) otrzymanie więcej niż 3 = zablokowanie możliwości pisania postów,
b) otrzymanie więcej niż 6 = zablokowanie możliwości wejścia na forum,
c) ostrzeżenia z upływem czasu nie wygasają,
d) w zależności od rangi nadużycia możesz otrzymać 1-3 ostrzeżeń.
4. Niezależnie od tego, co powyżej administrator zawsze może:
a) Czasowo zablokować Ci możliwości wypowiedzi na forum.
b) Zablokować na stałe Twoje konto.


V. Co może lub powinien robić moderator:
1. Może usunąć lub przenieść watek, jeśli nie jest on związany z działem forum lub znacząco odbiega od pierwotnego tematu.
2. Ma prawo edytowania lub usuwania postów łamiących regulamin.
3. Może usunąć post, jeśli jest napisany z dużą ilością błędów ortograficznych, napisany bez znaków interpunkcyjnych, z brakiem dużych liter na początkach zdań, napisany nieskładnie, niezrozumiale itp.
4. Może zamknąć dany wątek, jeśli nie można już wnieść do niego żadnych merytorycznych treści.
5. Może udzielać ostrzeżeń.
6. Tylko administratorzy i moderatorzy mają prawo do zwracania uwagi forumowiczom.
7. Jeśli jakiś użytkownik poczuje się dotknięty lub urażony jakimś tematem lub wpisem na forum, to może domagać się od administratorów lub moderatorów zamknięcia danego wątku, a w wyjątkowych i uzasadnionych sytuacjach do usunięcia danego wpisu.
8. Decyzje administratorów oraz moderatorów nie podlegają komentowaniu na forum – można to robić poprzez PW.

VI. Członkostwo w LeonClub Team:
1. Członkostwo w LeonClub Team jest dobrowolne.
2. Członkostwo w LeonClub Team dzieli się na:
a) Klubowiczów
b) Administrację LCT
c) Członków wspierających - Sympatyków LCT
3. Klubowiczem LeonClub Team może być każda osoba spełniająca zasady przyjęcia w poczet członków LeonClub Team oraz przestrzegająca regulamin Członkostwa LeonClub Team.
4. Administrację LCT tworzą osoby aktywnie działający na forum i w klubie oraz szczególnie zasłużone dla działalności forum i klubu.
5. W poczet Administracji LCT mogą być przyjęte nowe osoby, a przyjęcie takie następuje poprzez wewnętrzne głosowanie Administracji LCT.
6. Funkcjami Administracji LCT są:
a) sprawowanie nadzoru nad funkcjonowaniem forum w tym szczególnie klubu LeonClub Team
b) nakreślanie oraz realizowanie strategicznych kierunków działań forum oraz klubu.
c) podejmowanie uchwał o przystąpieniu lub wykluczeniu Klubowiczów LeonClub Team
d) podejmowanie innych działań zmierzających do rozwoju klubu.
7. Członkiem wspierającym jest osoba nie spełniająca warunków członkostwa dla Klubowiczów LCT, jednak zaangażowana w działalność klubu lub zainteresowana współpracą z klubem szczególnie w zakresie:
a) zamieszczania ogłoszeń na forum o charakterze cyklicznym
b) zamieszczania ogłoszeń na forum o charakterze komercyjnym
c) reklamowanie swojej działalności na forum
d) inne działania uzgodnione z administracją forum, zgodne z regulaminem forum.
8. Członek wspierający nie posiada uprawnień wynikających z praw przyznawanych Klubowiczom i Administracji.
9. O przyjęciu w poczet członków wspierających decyduje Administracja LCT.

Prawa i obowiązki członków LeonClub Teamu


10. Członkowie LeonClub Team winni są do przestrzegania powyższego regulaminu oraz zasad członkostwa.
11. Każdy członek LeonClub Team winien jest aktywnie uczestniczyć w życiu klubu.
12. Klub LeonClub Team realizuje swoją działalność poprzez:
a) ułatwienie dostępu do wiadomości fachowych dotyczących Seata Leona.
b) ułatwienie kontaktu pomiędzy użytkownikami w celu wymiany informacji i doświadczeń, szczególnie w zakresie wzajemnej pomocy technicznej.
c) uzyskanie zniżek na produkty i usługi w serwisach, sklepach motoryzacyjnych itp.,
d) budowa więzów solidarności koleżeńskiej, integracja środowiska oraz wspieranie współpracy miedzy członkami stowarzyszenia.
e) organizację corocznych ogólnopolskich spotkań klubowych połączonych z aktywną formą spędzania czasu szczególnie w zakresie pogłębiania wiedzy motoryzacyjnej oraz bezpieczeństwa na drogach.
f) współdziałanie i współpraca z podobnymi organizacjami w kraju i za granica.
13. Klubowicz LeonClub Team ma prawo:
a) uczestniczyć w działalności klubu, forum oraz używać jako loga LeonClubu zgodnie z jego przeznaczeniem.
b) uzyskać dostęp do forum klubowego, pomocy technicznej, pomocy innych klubowiczów.
c) uzyskać dostęp: do poczty klubowej z domeną @leonclub.pl, do klubowego FTP.
d) uzyskać podkładki pod tablice rejestracyjne oraz naklejkę z logo LeonClub Team
e) do zakupu gadżetów klubowych w ramach cyklicznych akcji ogłaszanych na forum klubowym.
f) korzystać ze zniżek oraz udogodnień dla członków LeonClub Team u partnerów klubowych.
g) uczestniczyć w ogólnopolskich spotkaniach członków LeonClub Team.
14. Zabrania się wszystkim Członkom LeonClubu:
a) nadużywać logo oraz znaków LeonClub Team do celów niezgodnych z działaniami oraz polityką klubu
b) używać poczty klubowej oraz dostępu do serwera FTP w celach niezgodnych z prawem.
c) prowadzić działalności na szkodę klubu.
15. Obowiązki każdego klubowicza LeonClub Team:
a) opłacać terminowo składkę członkowską.
b) uczestniczyć aktywnie w życiu klubu, w tym udzielać się na forum internetowym.
c) uczestniczyć w spotkaniach klubowych w tym szczególnie w ramach możliwości uczestniczyć w ogólnopolskim spotkaniu członków LeonClub Team.
d) służyć pomocą i wspierać innych członków LeonClub Team w miarę posiadanych możliwości
e) przestrzegać regulamin w tym szczególnie zasad członkostwa w LeonClub Team
f) podporządkować się zaleceniom Administracji LCT szczególnie w zakresie działań szczególnie ważnych dla działalności i rozwoju klubu oraz forum.
g) godnie reprezentować LeonClub Team.

Warunki członkostwa w LeonClub Team


16. Warunki przyjęcia Klubowicza LeonClub Team
a) posiadać samochód Seat Leon
b) należy być zalogowanym na forum oraz udzielać się na forum
c) uczestniczyć w spotkaniach regionalnych lub na spotkaniu ogólnopolskim
d) odpowiednie zaprezentowanie się dotychczasowym klubowiczom podczas spotkań.
e) w miarę możliwości służyć pomocą forumowiczom lub klubowiczom.
17. Po spełnieniu pierwszego i co najmniej dwóch warunków z pkt. 16 oraz po osobistym spotkaniu (na spotkaniu regionalnym) z co najmniej jednym dotychczasowym klubowiczem, kandydatura Klubowicza musi zostać poddana pod głosowanie przez Administrację LCT po wcześniejszej rekomendacji na forum co najmniej dwóch Klubowiczów LeonClub Team.
18. Po uzyskaniu wyniku co najmniej 50%+1 głosów w głosowaniu nad przyjęciem Klubowicza, kandydat zobowiązany jest pod rygorem nieważności głosowania uiścić składkę członkowską w terminie 14 dni od daty powiadomienia go przez Administrację LCT.
19. Członkostwo LCT ustaje w przypadku:
a) rezygnacji Klubowicza złożonego pisemnie na forum
b) nie opłacenia składki członkowskiej w terminie
c) rażące nieprzestrzeganie Regulaminu
d) po głosowaniu nad wykluczeniem Klubowicza LeonClub Teamu poprzez głosowanie Administracji LCT nad wykreśleniem z klubu.
e) działanie na szkodę klubu oraz forum
f) zastrzegamy prawo do usunięcia członka będącym klubowiczem na innym forum.
W następstwie ustania członkostwa osoba zobowiązana jest do zaprzestania używania emblematów klubowych.
20. Dopuszcza się członkostwo osoby, która w drugim roku członkostwa nie posiada samochodu Seat Leon, jednak spełniła następujące warunki:
a) terminowo opłacała składki członkowskie
b) przestrzegała regulaminu forum
c) aktywnie uczestniczyła w życiu klubu
d) uczestniczyła w spotkaniach klubowych
e) wyraża chęć do dalszej pracy na rzecz klubu.

Finanse LeonClub Team


25. Finansowanie LeonClub Team odbywa się na podstawie dobrowolnych składek członkowskich.
26. Wysokość Składek LeonClub Team ustalana jest przez Administrację LCT
27. Wysokość składki członkowskiej wynosi:
a) 100,00zł za pierwszy rok członkostwa
b) 60,00zł za drugi i kolejny rok członkostwa
28. Składka członkowska nie podlega zwrotowi.
29. Składka członkowska przeznaczona jest na realizowanie podstawowych zadań klubu, a w szczególności na:
a) opłatę i utrzymanie serwera klubowego
b) zakup wyróżników klubowych, w tym w szczególności: naklejek z logiem klubu, podkładek pod tablice rejestracyjne, wizytówki oraz inne uzgodnione wyróżniki klubowe. Jednocześnie zabrania się używania ww wyróżników przez osoby inne niż członkowie LeonClub Team.
c) rozwój klubu w tym na działania popularyzujące działalność klubu
d) organizację corocznego ogólnopolskiego Zlotu LeonClub Team
e) inne działania zgodne z regulaminem i prowadzoną polityką LeonClub Team.
30. Termin płatności składki członkowskiej mija z 01 lutego każdego roku kalendarzowego. Po tym terminie osoby, które nie dokonały wpłaty składki członkowskiej zostaną wykreślone z wykazu Klubowiczów LCT, a ponowne ich przyjęcie musi odbyć się zgodnie z procedurą przyjęcia do LCT.
31. Składki członkowskie opłacone od dnia 1 października roku bieżącego są ważne jako składka członkowska na kolejny rok kalendarzowy.


VII. Postanowienia końcowe:
1. Administracja LCT zastrzega sobie prawo modyfikowania niniejszego regulaminu bez uprzedzenia.
2. Regulamin wchodzi w życie z dniem opublikowania na forum.

Korzystanie z forum jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
Zobacz Profil
Avatar użytkownika
colin23
Sympatyk LeonClub
 
Posty: 7700
Dołączył(a): 18 stycznia 2005, 14:14
Lokalizacja: woj. śląskie
Auto: Audi

Reklama

Powrót do Oferty i Rabaty dla LCT

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość