Moderator: Moderator LC Team








chlorek napisał(a):Ciekawostka http://www.cda.pl/video/11918794c?wersja=1080p
Szkoda że jeszcze BP nie zrobił.





piotrassenior napisał(a):Widziałem też. Szok .. ogólnie leję zwykłą ON z Orlenu także najgorszym dziadostwem nie jest .. ale jakaś nadzwyczaj dobra też nie jest. Trzeba chyba pomyśleć o dodatku do ropska






Haszeer napisał(a):ja tez tankuje tylko na orlen tylko ze Verve ale widze ze to nie ma zadnego znaczenia bo zwykły ON lepiej wypadł w tescie...

kurex napisał(a):Ja akurat leje STP

bzykofm napisał(a):I jest jakaś widoczna różnica?

kurex napisał(a):Zobaczyć tego raczej nie idzie, ale czuję że trzyma ropę taką jaką ma być, brak problemów z uruchomieniem.





kurex napisał(a):Ja od wczoraj przerzuciłem się z BP na Orlen, rozmawiałem z laweciarzem, i mówił że w niedziele i poniedziałek miał po 15 klientów na dzień bo samochody "zamarzły", i z ich rozmów wynikało że większość tankowała na BP

wesol napisał(a):Jesli mamy autko z dpf to nic nie dolewamy do paliwa.




Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość