Moderator: Moderator LC Team






renata3 napisał(a):Od którego roku Leon II posiada filtr cząstek stałych ?








grzybek napisał(a):Mylith, BMM to silnik 8V z glowica jak 1.9
BMN to zupelnie co innego !

grzybek napisał(a):dlaczego?







Mylith napisał(a):Pytanie czy jej sens to wymieniać?

na jaki czas pewnie tak do czasu jak jakiś "mądry" nie wprowadzi kontroli diesli pod względem posiadania DPF. Na zachodzie jazda z wyciętym DPF może się źle skończyć wiec u nas tez tak będzie kwestia czasu.pkonrad napisał(a):e ma najmniejszego sensu, trzeba go usunąć i będziesz miał problem z głowy.

mepha napisał(a):na jaki czas pewnie tak do czasu jak jakiś "mądry" nie wprowadzi kontroli diesli pod względem posiadania DPF. Na zachodzie jazda z wyciętym DPF może się źle skończyć wiec u nas tez tak będzie kwestia czasu.pkonrad napisał(a):e ma najmniejszego sensu, trzeba go usunąć i będziesz miał problem z głowy.















mr napisał(a):Alzak, usuwałeś u siebie dpf? Jak sprawuje się auto, gdzie usuwałeś?
Piotrek_tdi, orientujesz się może czy to sprawdzony serwis? jak auto sprawuje sie po usunięciu i czy faktycznie warto.

Alzak napisał(a):mr napisał(a):Alzak, usuwałeś u siebie dpf? Jak sprawuje się auto, gdzie usuwałeś?
Piotrek_tdi, orientujesz się może czy to sprawdzony serwis? jak auto sprawuje sie po usunięciu i czy faktycznie warto.
Usuwalem filtr w P-torque roznica wielka po programie jak najbardziej polecam

Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość