Moderator: Moderator LC Team

REJZOR napisał(a): co przy takim przebiegu najlepiej wymienić i na jaki wzrost mocy mogę sobie pozwolić aby był chip bezpieczny.


REJZOR napisał(a):czytałem całe forum ale kurcze nie znalazłem żadnej konkretnej firmy z Bydzi lub okolic,

wgi napisał(a):Lepiej podjechać nawet pół Polski do kogoś sprawdzonego niż kawalątek ale do kogoś kto nie do końca wszystko ogarnia.







zoltaibiza napisał(a):Po preczytaniu ich oferty to nawet przekonujace... ale chyba jednak bym nadrobil km i oddal auto Robertowi w Tune Up w Gdansku..



Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość