Strona 1 z 1

Kontrolka silnika/podłączenie pod komputer

PostNapisane: 23 listopada 2012, 19:27
przez kamilos.g
Witam, zapaliła mi sie kontrolka silnika. Możecie polecić mi jakiś warsztat w Warszawie co by podłączyć pod kompa.
Ewentualnie może ktoś z Was może pomóc na terenie Warszawy.

Pozdrawiam,

Kamil.

Re: Kontrolka silnika/podłączenie pod komputer

PostNapisane: 23 listopada 2012, 19:40
przez olszu
kamilos.g napisał(a):Witam, zapaliła mi sie kontrolka silnika. Możecie polecić mi jakiś warsztat w Warszawie co by podłączyć pod kompa.
Ewentualnie może ktoś z Was może pomóc na terenie Warszawy.

Pozdrawiam,

Kamil.

Jak chcesz tylko błędy sczytać i je skasować, to możesz podjechać jutro po południu gdzieś na Ursynów.
Mam kompa, coś zaradzimy.

Re: Kontrolka silnika/podłączenie pod komputer

PostNapisane: 23 listopada 2012, 22:39
przez kamilos.g
A dalbys rade w niedziele, jutro pracuje od 10 do 21. W niedziele tez ale bym kolezce dal auto i najwyzej on by podlecia...
Dzieki za odp...
Pzdr...

Re: Kontrolka silnika/podłączenie pod komputer

PostNapisane: 24 listopada 2012, 08:28
przez olszu
Kolego, napisz do mnie PM, to się dogadamy. Nie będziemy śmiecić na forum.