Strona 1 z 1

Polećcie dobrego fachowca od turbin-dolnośląskie

PostNapisane: 27 grudnia 2012, 12:58
przez robinek09
Witam, Panowie mam prośbę czy możecie polecić dobrego fachowca od turbin z okolic Świdnicy.
Firm przybywa jak grzybów po deszczu a i pinie różne.
Sam boję się bawić w czyszczenie bo już naczytałem jak co niektórzy rozwalili lub zatarli Swoje turbo.
Mój silnik 1,9 TDI ASV 110 KM .
Z góry dzięki i Szczęśliwego Nowego Roku (niestety nie dla mnie, bo mnie seacik zawiódł)

Re: Polećcie dobrego fachowca od turbin-dolnośląskie

PostNapisane: 27 grudnia 2012, 17:10
przez SprawdzAutoPl
Poszukaj jakiegoś kolegi z forum, wiele osób samemu czyści i nie ma problemów. Grunt to drożne przewody olejowe i poprawne zlozenie i wyczyszczenie.