Polećcie dobrego fachowca od turbin-dolnośląskie
Witam, Panowie mam prośbę czy możecie polecić dobrego fachowca od turbin z okolic Świdnicy.
Firm przybywa jak grzybów po deszczu a i pinie różne.
Sam boję się bawić w czyszczenie bo już naczytałem jak co niektórzy rozwalili lub zatarli Swoje turbo.
Mój silnik 1,9 TDI ASV 110 KM .
Z góry dzięki i Szczęśliwego Nowego Roku (niestety nie dla mnie, bo mnie seacik zawiódł)
Firm przybywa jak grzybów po deszczu a i pinie różne.
Sam boję się bawić w czyszczenie bo już naczytałem jak co niektórzy rozwalili lub zatarli Swoje turbo.
Mój silnik 1,9 TDI ASV 110 KM .
Z góry dzięki i Szczęśliwego Nowego Roku (niestety nie dla mnie, bo mnie seacik zawiódł)