Strona 1 z 1

diagnoza

PostNapisane: 30 stycznia 2013, 11:53
przez luk_20_89
Witam! Chciałem zdiagnozować swojego leonka i wrazie czego pokasowac mu wszystkie błędy. Mam już kabel mam laptopa, teraz jaki program? i jak mam to zrobić? i co to są logi dynamiczne i statyczne pomozcie proszę

-- 30 stycznia 2013, 11:23 --

I gdzie znajde pod jakim blokiem co mam?

-- 30 stycznia 2013, 11:53 --

Już się doczytałem kilku rzeczy, tylko powiedzcie mi czemu wszyscy piszą o programie vag com, jak polski vag 4.9 jest nowszy i polski? ten pierwszy jest lepszy?

Re: diagnoza

PostNapisane: 30 stycznia 2013, 13:41
przez oczkolek
Na początek proponuję jednak trochę poszukać na forum a kilka spraw się wyjaśni.