Jaka dwumasa do Bory 1.9 AJM
Witam Panowie! W borze brata po mału pada dwumasa (słychać klekotanie na postoju, które ustaje po wciśnięciu sprzęgła i buja całą budą nieraz). Silnik 1.9 AJM 1999r. 115KM, skrzynia 6-biegowa. Czy wymieniając tarczę trzeba wymieniać docisk? Jakim zestawem z allegro się zainteresować? Od jakich innych silników jeszcze podejdą?