Strona 1 z 1

Jaka dwumasa do Bory 1.9 AJM

PostNapisane: 30 marca 2013, 20:58
przez dreadlook
Witam Panowie! W borze brata po mału pada dwumasa (słychać klekotanie na postoju, które ustaje po wciśnięciu sprzęgła i buja całą budą nieraz). Silnik 1.9 AJM 1999r. 115KM, skrzynia 6-biegowa. Czy wymieniając tarczę trzeba wymieniać docisk? Jakim zestawem z allegro się zainteresować? Od jakich innych silników jeszcze podejdą?

Re: Jaka dwumasa do Bory 1.9 AJM

PostNapisane: 31 marca 2013, 17:10
przez tony065
Cześć. Najlepiej zapytaj kolegów-handlowców z giełdy na forum, zapewne dopasują coś w dobrej cenie. 2-masa jest w zestawie z tarczą sprzęgłową, dociskiem i łożyskiem. Jak brat zamierza modzić auto, to niech bierze zestaw do Sharana BTB.

Re: Jaka dwumasa do Bory 1.9 AJM

PostNapisane: 20 listopada 2013, 23:52
przez thorek
generalnie z wiekszosci 1,9 tdi, możesz wrzucić tez jednomas z 1z, pg, abf, jakby co mam , mam tez dwumase sensowna ze sprzęgłem ładnym z ASV

//właśnie zauważyłem ze 100lat temu był pisany post :P