Strona 1 z 1
Skrzynia - dziwna grzechotka?

Napisane:
17 sierpnia 2013, 19:28
przez mateusz29
Witam otóz jestem tutaj nowy i mam mały problem z moim fr, a mianowicie podczas ruszania tzn wypuszczania sprzegła bez gazu gdy samochód sie juz toczy słychać takie rzegotanie jakby jakaś grzechotka ,i za hama nie mam pojęcia co to jest mechanik stwierdził wyrobione półosie choc mi sie nie chce w to wieżyc prosze o pomysły.
Re: DZIWNA GRZECHOTKA????????????

Napisane:
17 sierpnia 2013, 19:39
przez chlorek
skrzynia biegów bądź dwumasa
Re: Skrzynia - dziwna grzechotka?

Napisane:
17 sierpnia 2013, 20:05
przez adam1.9TDI
wyrobione łożyska w skrzyni biegów na uruchomionym silniku i połsprzegle bedzie to slychac najbardziej
Re: Skrzynia - dziwna grzechotka?

Napisane:
16 września 2013, 14:10
przez adammachulski
adam1.9TDI napisał(a):wyrobione łożyska w skrzyni biegów na uruchomionym silniku i połsprzegle bedzie to slychac najbardziej
No nie dziwie się przy takim stanie..
Re: Skrzynia - dziwna grzechotka?

Napisane:
22 stycznia 2014, 16:15
przez enfrog
Też pierwsze co to pomyślałem że łożysko.
Re: Skrzynia - dziwna grzechotka?

Napisane:
22 stycznia 2014, 16:50
przez Leonidas ARL
Ja też borykam się z podobnym problemem.Jadąc na jedynce słyszę takie delikatne brzęczenie i podczas ruszania na wstecznym czasem słychać zgrzyt brzęczenie.Co to może być ?