Strona 1 z 1

Brak mocy na 2 tys.

PostNapisane: 13 listopada 2013, 15:11
przez kamvip
Witajcie,
mianowicie w moim drugim samochodzie a jest to Passat B5FL z silnikiem 1.9TDi mam problem, od jakiegoś czasu po odpaleniu auto w ogole nie ma mocy. Dopiero po wkręceniu na 3 tys obrotów zaczyna jakoś jechać, po każdym odpaleniu tak jest czy zagrzeje się czy nie. Zeby coś ujechać musze na zimnym go kręcić na 1-2 biegu a to nie jest zdrowe dla Turbo jak wiadomo.

Mieliście kiedyś podobny problem ?

Re: Brak mocy na 2 tys.

PostNapisane: 23 grudnia 2013, 14:18
przez krzysiek7854
Miałem to samo. Wina przepływomierza

Re: Brak mocy na 2 tys.

PostNapisane: 23 grudnia 2013, 19:56
przez Leonidas ARL
najlepiej zadać pytanie na forum passata,nie koniecznie może być to przepływaka.