Z BMW na Seata
Witam
Mam pytanie do wszystkich użytkowników Seatów z silnikiem diesla. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą auta obecnie posiadam BMW E46 320D silnk 2.0 diesel 150 km. Od początku brałem pod uwagę Seata 1.9 tdi 110 km, ale jednak ostatecznie wygrało BMW czego dzisiaj żałuję. Auto trochę mnie pogrąża chodzi mi dokładnie o naprawy, wydałem już od września 5 tysięcy na mechaników. Oczywiście spalanie też jest większe, wychodzi mi 7.2 na trasie a cykl mieszany 7.8
Chciałbym zapytać Was jakie są najczęstsze awarie w Seatach z silnikiem diesla i jakie są koszty naprawy np. zawieszenie czy rozrząd, turbina, filtry etc Ponadto słyszałem że spalanie w Seatach jest rewelacyjne to też bardzo ważne bo obecnie to nie wiem co to ekonomia przy takim zużycia jak mam w BMW.
Mam pytanie do wszystkich użytkowników Seatów z silnikiem diesla. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmianą auta obecnie posiadam BMW E46 320D silnk 2.0 diesel 150 km. Od początku brałem pod uwagę Seata 1.9 tdi 110 km, ale jednak ostatecznie wygrało BMW czego dzisiaj żałuję. Auto trochę mnie pogrąża chodzi mi dokładnie o naprawy, wydałem już od września 5 tysięcy na mechaników. Oczywiście spalanie też jest większe, wychodzi mi 7.2 na trasie a cykl mieszany 7.8
Chciałbym zapytać Was jakie są najczęstsze awarie w Seatach z silnikiem diesla i jakie są koszty naprawy np. zawieszenie czy rozrząd, turbina, filtry etc Ponadto słyszałem że spalanie w Seatach jest rewelacyjne to też bardzo ważne bo obecnie to nie wiem co to ekonomia przy takim zużycia jak mam w BMW.