Moderator: Moderator LC Team

Leonidas ARL napisał(a):a jaki jest koszt regeneracji ?
Leonidas ARL napisał(a):Nowy komplet masz już za 1600zł.


jędrek napisał(a):Ufo ja wymieniałem około 40 tus temu na sachsa i już go słychać

jędrek napisał(a):Ufo ja wymieniałem około 40 tus temu na sachsa i już go słychać

Witam. W Pańskim samochodzie jest zamontowane koło SACHSA, a te koła nie kwalifikują się do regeneracji. Polecam kupić nowe. Pozdrawiam.


PaVLo napisał(a):ja polecam komplet od Sharan BTB, tani nie jest, ale za to wytrzymuje duży moment (jeżdżę na takim).









miczel87 napisał(a):Zatroszcz się tylko oto żeby składał mechanik z prawdziwego zdarzenia...

co Ci się taniej uda znaleźć.Ufo napisał(a):kto by co montował
poparł to czymś czy tylko tak sobie napisał? Dla mnie to jakieś "widzimisię"Ufo napisał(a):koleś który kupił Luka a miał fabrycznie sachsa i że niby jak jest sachs to montować sachsa a jak jest luk to montować luka


Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość