Moderator: Moderator LC Team







UberDagger napisał(a):Witam,
takie pytanie - okazało się że mój AVG ma 312 tys km (na liczniku oczywiscie ok 150 tys km) Zmieniana była skrzynia, ale wciąż oryginalne turbo i dwumasa (nie ma żadnych objawów awarii). Był lekki chip - ma około 122 KM.
Wciąż jeździ na pełnym syntetyku - wymiany co 15 tys km praktycznie nie bierze tego oleju.
Myślicie że to auto jeszce wytrzyma troche (chce nim pojezdzic tak z 1.5 roku?






darq12 napisał(a):Gdyby wszyscy dowiedzieli sie na tym forum jakie maja realne pezebiegi to uznali by je za niezniszczalne;-)

Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość