

Korek zatopiony w tej wodzie. Co to może być i skąd ta woda się tu wzięła?? Ktoś się z czymś takim spotkał? Nie jest to na pewno płyn chłodniczy bo ta ciecz na około korka jest przezroczysta, i bezwonna.
Dzięki z gory za pomoc
Klepniete z HTC One_E8
Moderator: Moderator LC Team









untaztood napisał(a):http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php?f=38&t=22214




Powrót do VAG - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość