Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior











akm97 napisał(a):syn spisuje się "nie" gorzej od kompresora. Kwestie techniczne są mi znane.

Oracle napisał(a):Specjalną ręczną pompkę (zdolną do wytworzenia podciśnienia, bądź ciśnienia) z kompletem końcówek, wężyków i pojemniczkami na płyn można kupić za około 300 PLN - organoleptycznie sprawdziłem, że działa bez zarzutu.

akm97 napisał(a):A mogę prosić o jakiś link?



Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości