Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior





maciek89 napisał(a):Widze, że niektórzy nawet proadzą statystyki usterek, szacunweźcie pod uwagę że na tym forum logują się głównie ludzie którym coś nie pasuje i wylewają żale, faktycznie z tych statystyk 80% to może być w rzeczywistości kilka procent i mozna to wsadzić między bajki
z drugiej strony współczuję niektórym, że mają tak nieudane egzemplarze










papaleo napisał(a):u mnie skrzypi w okolicach przedniego lewego kola przy ostrym skrecie w prawo.
Niewiem czy to nie czasem poduszka skrzyni biegów.
Udalo mi sie to nagrac 17sek.
https://youtu.be/r8BjBANo7zQ

Rychu napisał(a):News z frontu: według ASO to jakaś "harmonijka" na sprężynach tak skrzypi. Ponoć nienaprawialne, tak ma być i koniec. Dla porównania przejechaliśmy się demówką. Miała dokładnie taki sam objaw...



czapel napisał(a):ja sam kupilem dobry silikon w spray obficie popsikałem spokój tez od kilki miechów.








verton91 napisał(a):Tylna, w sensie że tuleja belki tylnej ?






https://images.ilcats.ru/getImage.php?catalog=seat&filename=/color/746/746407000.png&hash=2be18b748147a3d9597ed02fd35cff09
B3N napisał(a):Podepnę się pod temat bo to że zawieszenie skrzypi trzeszczy to wiem, bo mam taki sam efekt.
Chcę was zapytać , o problem huczenia zawieszenia.
Gdy skręcam w prawo, na parkingu, koła skręcone pomiędzy 80-100% to słyszę pewnego rodzaju huczenie, jakby na prawej półosi?
Efekt tylko gdy skręcam w prawo. Czy ktoś może zdiagnozował problem?
Czy coś można nasmarować?


Krzyzak napisał(a):W innym aucie miałem problem z gumami stabilizatora to zakupiłem oryginał - bo podróby nie były pokryte woskiem, który właśnie zapobiega skrzypieniu.




chlorek napisał(a):lubią też skrzypieć gumy na stabilizatorze.


chlorek napisał(a):lubią też skrzypieć gumy na stabilizatorze.



smarem? a ta guma jest na to odporna??? - generalnie smaruje się wazeliną techniczną i wszystkie gumowe tuleje jakie kupowałem do np. Mitsubishi miały to zrobione fabrycznie, to był jakiś wosk prędzej...vertigo027 napisał(a):przeczyścić i nasmarować dobrym smarem


vertigo027 napisał(a):Skrzypienie to akurat normalna rzecz. Elementy gumowe z zawieszenia co jakiś czas trzeba przeczyścić i nasmarować dobrym smarem.


Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości