Strona 1 z 1
Wykładki w schowkach

Napisane:
27 lutego 2014, 18:58
przez szczepan
Schowki i kieszenie w drzwiach nie mają wykładek. Czy coś stosujecie ? Jakiś materiał typu filc czy coś w tym rodzaju aby pozostawione drobne przedmioty nie szorowały po plastiku ?
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
27 lutego 2014, 19:04
przez noktoto
Poszukaj na forum w dziale 1P, ktoś wyklejał schowek z tego co pamiętam.
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
27 lutego 2014, 19:29
przez psiko
Tu macie oklejone schowki.
viewtopic.php?p=423600
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
27 lutego 2014, 20:56
przez SebastianW
Jest w Warszawie firma, która flockuje elementy:
https://www.facebook.com/flokowaniePewnie w innych miastach też są, też mam zamiar sobie zrobić coś takiego ale na razie się boje dawać komukolwiek dotykać auto

Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
28 lutego 2014, 10:37
przez psiko
SebastianW napisał(a):Jest w Warszawie firma, która flockuje elementy:
https://www.facebook.com/flokowaniePewnie w innych miastach też są, też mam zamiar sobie zrobić coś takiego ale na razie się boje dawać komukolwiek dotykać auto

Z tego co wiem flok się wyciera i nie nadaje się do schowków.
Niech mnie ktoś mnie poprawi jak nie mam racji.
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
2 marca 2014, 19:17
przez omar
Witam,
w temacie schowek zapytuję szanownych użytkowników leona co to jest pakiet schowek za prawie 300 zł, zamówiłem takie ustrojstwo i dokładnie nie kumam co wchodzi w skład tego pakietu.
Wiem że zamykana klapka przy mieszku ale co więcej ?
Co do wkładek to zrobię sobie z czarnej cieniutkiej wykładziny podłogowej i obszyję na maszynie.
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
2 marca 2014, 21:36
przez psiko
To fajnie że zamawiasz rzeczy o których nic nie wiesz

Zamykany schowek przy mieszku ma każdy leon.
Z nazwy pakietu wnioskuję że zamowileś kombi.
Przy tym pakiecie w bagażniku bo bokach są siatki
zamiast plastikowych listew a czy coś więcej nie wiem.
Nie prościej było spytać w salonie

Obszywany dywanik w schowku to słaby pomysł.
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
2 marca 2014, 21:50
przez griszka
Też zamówiłem taki pakiet. Z informacji sprzedawcy w skład pakietu wchodzą:
1. zamykany schowek przy mieszku
2. siatka w bagażniku
3. szuflada pod fotelem kierowcy
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
2 marca 2014, 21:52
przez Leon2014
psiko napisał(a):Zamykany schowek przy mieszku ma każdy leon.
I tu się kolega myli bo mój tej klapki nie ma.

Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
2 marca 2014, 22:11
przez psiko
griszka napisał(a):1. zamykany schowek przy mieszku
3. szuflada pod fotelem kierowcy
1 byłem pewien że każdy to ma
3 to kiedyś miał każdy leon bez dopłaty w cenniku jest szuflada
w standardzie. Możesz jest pod drugim za dopłatą.
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
2 marca 2014, 22:46
przez omar
jak zamawiałem to wiedziałem o klapce przy mieszku a co dalej to nawet sprzedawcy w salonie nie wiedzieli
nie kombi tylko zwykły 5 drzwiowy.
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
4 marca 2014, 17:43
przez szczepan
W moim style szuflady są pod obydwoma fotelami.
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
5 marca 2014, 09:58
przez opst
W Leonach MY'14 (cennik ze stycznia; samochody od listopada na 100%) zniknęły: schowek pod fotelem pasażera, siatka na lewym nadkolu w bagażniku, zamykany schowek na desce .
W materiałach reklamowych (katalog) - te elementy nadal są wymienione jako wyposażenie standardowe.
W cenniku są już jako wyposażenie dodatkowe "Pakiet schowków" - za circa 300 pln
Dotyczy to wersji Style i FR.
U mnie dealer dokładał/uzupełniał po awanturce odnośnie niezgodności z zamówieniem schowek pod fotelem i zamykany pod panelem klimy (tutaj zamienił stryjek - otwarty ma wykładzinę - zamykany nie)
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
5 marca 2014, 11:48
przez jakubc
@opst
Zgadza się. Generalnie jedyne co sensowne z tego zestawu to siatka w bagażniku - otwarty schowek wydaje się wygodniejszy, a dla tych pod siedzeniami nie potrafię znaleźć zastosowania. Tę siateczkę do bagażnika pewnie idzie dokupić osobno - nad tym pewnie pomyślę na obie strony.
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
5 marca 2014, 12:46
przez opst
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
5 marca 2014, 13:07
przez jakubc
Dość to głupie trzeba przyznać.
Pewnie idzie na to znaleźć jakiś patent na allegro, w końcu to tylko kawałek siatki. W wolnym czasie będę organizował bagażnik właśnie o siatki czy rzepy do parasola jak osiągnę pożądany efekt podeślę foto.
Pozdrawiam,
J
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
5 marca 2014, 14:24
przez opst
u mnie temat załatwiły dwie filcowe torby z rzepem z FeuVert'a

cena w sumie niższa od siatki (siatka circa 20Eur)
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
16 października 2014, 19:58
przez XGrzesX
Czy w samochodach MY2015 w pakiecie schowków jest siatka na spodzie bagaźnika (nie chodzi o tą siateczkę przy nadkolu) ?
Re: Wykładki w schowkach

Napisane:
17 października 2014, 15:13
przez maison
XGrzesX napisał(a):Czy w samochodach MY2015 w pakiecie schowków jest siatka na spodzie bagaźnika (nie chodzi o tą siateczkę przy nadkolu) ?
W ST nie ma
