Strona 1 z 1

Seat Multimedia System - Cupra Theme

PostNapisane: 14 marca 2014, 17:11
przez SebastianW
Pewnie dopóki nie pojawi się Cupra nie będzie wiadomo ale tak patrzę dzisiaj na skórkę systemu audio w Cuprze i bardzo mi się podoba, ciekawy jestem czy będzie opcja ściągnięcia tego gdzieś z netu i instalacja u siebie :D Temat może niech zostanie, ktoś za pół roku może odkopie i będzie coś więcej wiadomo

Obrazek

Obrazek

Re: Seat Multimedia System - Cupra Theme

PostNapisane: 14 marca 2014, 22:50
przez artek_27
Witam
Mam tą wersję carbon w swoim Leonie ale nie wiem od czego to zależy bo u znajomego nie dało się aktywować ,
tu opis jak zmienić wygląd na carbon tylko na dzień dzisiejszy carbon będzie na wyświetlaczu FIS między zegarami
Pozdrawiam

http://www.stemei.de/pages/coding/seat- ... -optik.php

-- 14 marca 2014, 22:50 --

Tak to mniej więcej wygląda bo zdjęcie było robione w nocy

http://i57.tinypic.com/3028j9y.jpg

Re: Seat Multimedia System - Cupra Theme

PostNapisane: 16 marca 2014, 13:33
przez SebastianW
O dzięki wielkie :D

Re: Seat Multimedia System - Cupra Theme

PostNapisane: 7 czerwca 2015, 16:09
przez Goofol
A próbował ktoś aktywować rozpoznawanie znaków czy tylko wykupienie tego pozwala na uruchomienie. W seat.de jest do wykupienia u nas na stronie jest w konfiguratorze brak.

Re: Seat Multimedia System - Cupra Theme

PostNapisane: 7 czerwca 2015, 19:52
przez Raynold
Troche OT, ale działa - Konieczna jest wbudowana kamera.

System rozpoznawania znaków komunikuje się z nawigacją, także to samo wskazanie wyświetlanie jest na desce rozdzielczej w miejscu gdzie domyslnie jest wskazanie kierunku geograficznego jak i na nawigacji.

Z tego co zauważyłem, system może wyświetlać jednocześnie więcej niż 1 znak (ograniczenie prędkości, opcjonalnie koniec ograniczenia | zakaz wyprzedzania). W różnych modelach może to się różnie sprawować.

Wystarczy ODIS/VCDS

Wygląda to mniej więcej tak (złapało mi koniec ograniczenia i kiepsko widać, na żywo jest wyraźne):
Obrazek

-- 7 czerwca 2015, 20:47 --

artek_27 napisał(a):Witam
Mam tą wersję carbon w swoim Leonie ale nie wiem od czego to zależy bo u znajomego nie dało się aktywować ,
tu opis jak zmienić wygląd na carbon tylko na dzień dzisiejszy carbon będzie na wyświetlaczu FIS między zegarami
Pozdrawiam

http://www.stemei.de/pages/coding/seat- ... -optik.php


IMO nie da się w starszych modelach, gdy nie zdecydowano jeszcze jaka bitmapa ma być w cuprze ;)

Re: Seat Multimedia System - Cupra Theme

PostNapisane: 7 czerwca 2015, 22:21
przez Pelikson
Mógłbyś powiedzieć gdzie dokładnie można funkcję rozpoznawania znaków w VCDS zaznaczyć żeby śmigało :) ?

Re: Seat Multimedia System - Cupra Theme

PostNapisane: 7 czerwca 2015, 22:33
przez Raynold
Pelikson napisał(a):Mógłbyś powiedzieć gdzie dokładnie można funkcję rozpoznawania znaków w VCDS zaznaczyć żeby śmigało :) ?


Na forum skody jest to dokładniej opisane:
http://www.briskoda.net/forums/topic/29 ... try3568230