Troche OT, ale działa -
Konieczna jest wbudowana kamera.System rozpoznawania znaków komunikuje się z nawigacją, także
to samo wskazanie wyświetlanie jest na desce rozdzielczej w miejscu gdzie domyslnie jest wskazanie kierunku geograficznego jak i na nawigacji.
Z tego co zauważyłem, system może wyświetlać jednocześnie więcej niż 1 znak (ograniczenie prędkości, opcjonalnie koniec ograniczenia | zakaz wyprzedzania). W różnych modelach może to się różnie sprawować.
Wystarczy ODIS/VCDS
Wygląda to mniej więcej tak (złapało mi koniec ograniczenia i kiepsko widać, na żywo jest wyraźne):

-- 7 czerwca 2015, 20:47 --
artek_27 napisał(a):Witam
Mam tą wersję carbon w swoim Leonie ale nie wiem od czego to zależy bo u znajomego nie dało się aktywować ,
tu opis jak zmienić wygląd na carbon tylko na dzień dzisiejszy carbon będzie na wyświetlaczu FIS między zegarami
Pozdrawiam
http://www.stemei.de/pages/coding/seat- ... -optik.php
IMO nie da się w starszych modelach, gdy nie zdecydowano jeszcze jaka bitmapa ma być w cuprze
