Strona 1 z 1

System Hill Hold

PostNapisane: 21 lipca 2014, 21:26
przez rafko1
Koledzy jak u was działa system ruszania pod górę ?U mnie na mniejszych wzniesieniach nie działa poprawnie auto się stacza .Na większych jest ok

Re: System Hill Hold

PostNapisane: 21 lipca 2014, 21:45
przez daniel28
Również tak jak u ciebie, potrzeba ponad przeciętne wzniesienie :-)

Re: System Hill Hold

PostNapisane: 21 lipca 2014, 21:52
przez rafko1
niby po wciśnięciu hamulca trzyma, ale dodam lekko gazu zanim puszczę sprzęgło auto się toczy .

Re: System Hill Hold

PostNapisane: 21 lipca 2014, 22:51
przez RageMan
U mnie tak samo, nie mam w okolicy większych wzniesień żeby to dokładniej sprawdzić ;)

Re: System Hill Hold

PostNapisane: 22 lipca 2014, 07:32
przez szczeslaw
U mnie trzyma nawet na stosunkowo niewielkich wzniesieniach. Ciężko określić tak na oko, ale tak mniej więcej od jakichś 7-8 stopni (takie nachylenie mam przed bramą wyjazdową z osiedla i zawsze jak czekam na otwarcie bramy, to Hill Hold działa).
System trzyma tylko przez 2 sekundy, więc jeżeli w tym czasie ktoś nie zdąży ruszyć, to samochód zacznie się staczać.

Re: System Hill Hold

PostNapisane: 22 lipca 2014, 08:02
przez Zix
U mnie też działa na niewielkich już nawet wzniesieniach natomiast przy DSG nie ma to większego sensu.

Re: System Hill Hold

PostNapisane: 22 lipca 2014, 08:16
przez chlorek
czyli normalne, zamykam temat.