Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior






Eko napisał(a):Chłopaki ale to są wasze pierwsze auta? Czy jak?![]()
Polerka wosk ceramika w dłoń i pieścić:p






michal99 napisał(a):Witajcie.
Oprócz tego słupki między drzwiami (te czarne z połyskiem) również całe w rysach. (...) Jak jest w Waszych autkach?


Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości