Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior






Fredi88 napisał(a):kamizelki odblaskowe i tak pewnie będą tam leżeć do sprzedaży auta





marpit napisał(a):Ale używki pod pasażera można znaleźć za 150 zł.









Darek Budzynski napisał(a):OK. Istnieje możliwość montażu schowka przy takiej konfiguracji?

Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości