Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior






weuek napisał(a):Interesuję się leonem mk3 kombi wyłącznie z silnikiem 1.8. Czym konkretnie różni się wersja FR takiego auta od wersji zwykłej?





weuek napisał(a):Właśnie tego nie chcę-odbierania sobie komfortu w niesportowym aucie.


mm.max napisał(a):![]()
![]()
to tylko Skoda cię ratuje

KeyZet napisał(a):FR na kołach 18" jest naprawdę twardy. Przesiadłem się z FR na Xcellence i różnica jest kolosalna.
KeyZet napisał(a):FR na kołach 18" jest naprawdę twardy. Przesiadłem się z FR na Xcellence i różnica jest kolosalna.





Fado365 napisał(a): W trasie sprawdza sie super, pewnie się go prowadzi, nie trzeba z nim walczyć.





weuek napisał(a):Jeszcze taki pomysł się objawił. To już będzie stare auto przy zakupie, więc może wystarczy mu wymienić sprężyny i amortyzatory na takie przeznaczone do zwykłej wersji.

chlorek napisał(a):Kwestia odczuć. Dla mnie żaden seryjny Seat nie jest twardy. Dlatego należy się przejechać taką i taką wersją aby dopasować do swoich oczekiwań.


Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości