spryskiwacze reflektorów zacinają się
Cześć,
Macie jakiś patent na zacinające się spryskiwacze reflektorów?
Od jakiegoś czasu nie wyskakują. Od kierowcy trochę pomogło przesmarowanie smarem z siliconem. Od strony pasażera trzeba wręcz wydłubać i smarowanie pomaga na parę psiknięć. Jest na to jakiś patent czy tylko wymiana?
Macie jakiś patent na zacinające się spryskiwacze reflektorów?
Od jakiegoś czasu nie wyskakują. Od kierowcy trochę pomogło przesmarowanie smarem z siliconem. Od strony pasażera trzeba wręcz wydłubać i smarowanie pomaga na parę psiknięć. Jest na to jakiś patent czy tylko wymiana?