Strona 1 z 1

spryskiwacze reflektorów zacinają się

PostNapisane: 13 grudnia 2022, 14:20
przez Marcin75
Cześć,
Macie jakiś patent na zacinające się spryskiwacze reflektorów?
Od jakiegoś czasu nie wyskakują. Od kierowcy trochę pomogło przesmarowanie smarem z siliconem. Od strony pasażera trzeba wręcz wydłubać i smarowanie pomaga na parę psiknięć. Jest na to jakiś patent czy tylko wymiana?

Re: spryskiwacze reflektorów zacinają się

PostNapisane: 13 grudnia 2022, 16:36
przez bzykofm
A może przymarzają?

Re: spryskiwacze reflektorów zacinają się

PostNapisane: 13 grudnia 2022, 16:55
przez Marcin75
nie, walczę z tym od jakiegoś czasu. było WD40, biały smar i nic

Re: spryskiwacze reflektorów zacinają się

PostNapisane: 14 grudnia 2022, 08:48
przez bzykofm
Może wężyk przetarty/pęknięty w jakimś miejscu albo ułamany/ pęknięty króciec i płyn idzie bokiem?

Re: spryskiwacze reflektorów zacinają się

PostNapisane: 15 grudnia 2022, 15:44
przez Marcin75
bzykofm napisał(a):Może wężyk przetarty/pęknięty w jakimś miejscu albo ułamany/ pęknięty króciec i płyn idzie bokiem?


Wszystko szczelne