Reklama

Zapraszamy do polubienia naszego nowego fanpage na Facebook'u.

Układ klimatyzacji - jaki czynik

Dane techniczne, osiągi, eksploatacja....

Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Układ klimatyzacji - jaki czynik

Postprzez Morvi » 19 czerwca 2026, 08:31

Prośba o pomoc, poradę.
Jestem drugim właścicielem tego auta, problem dotyczy czynnika klimatyzacji.
Mianowicie, jaki czynnik zastosować do klimatyzacji, 134a, czy 1234yf? Na nalepce na pasie przednim jest 134a, natomiast na kapturku niskiego ciśnienia klimy widnieje yf, same węże są też typu yf.
Seat Leon mk3 2016, pierwsza rejestracja 10.2016.
VIN: VSSZZZ5FZGR213857.

Ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć jaki czynnik powinien być w układzie?
Może na podstawie VIN ktoś coś doradzi.
Z góry dziękuję za poradę
Zobacz Profil
Morvi
Stella
Stella
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 czerwca 2026, 13:50
Region: łódzkie
Auto: Seat Leon 3
Silnik: CZEA 1.4

Reklama

Powrót do Leon 3 - Techniczne Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 4 gości

cron