Strona 1 z 1

Układ klimatyzacji - jaki czynik

PostNapisane: 19 czerwca 2026, 08:31
przez Morvi
Prośba o pomoc, poradę.
Jestem drugim właścicielem tego auta, problem dotyczy czynnika klimatyzacji.
Mianowicie, jaki czynnik zastosować do klimatyzacji, 134a, czy 1234yf? Na nalepce na pasie przednim jest 134a, natomiast na kapturku niskiego ciśnienia klimy widnieje yf, same węże są też typu yf.
Seat Leon mk3 2016, pierwsza rejestracja 10.2016.
VIN: VSSZZZ5FZGR213857.

Ktoś jest w stanie mi podpowiedzieć jaki czynnik powinien być w układzie?
Może na podstawie VIN ktoś coś doradzi.
Z góry dziękuję za poradę