Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior

Deleon napisał(a):jest mega dziura między 1500 a 2000 obrotów
Deleon napisał(a):problem jest tez takiego typu ze podczas jazdy np. na 3 bieg( obroty miedzy 1500 a 2000) jadąc jednostajnym gazem czuć że auto lekko poszarpuje.


Deleon napisał(a):Gdzie szukać przyczyny? Spotkał się ktoś z czymś takim?

Deleon napisał(a):problem jest tez takiego typu ze podczas jazdy np. na 3 bieg( obroty miedzy 1500 a 2000) jadąc jednostajnym gazem czuć że auto lekko poszarpuje.


Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość