Mam problem który pojawia się dość rzadko. mianowicie po np. postoju dłuższego auta nie mam sprzęgła.
tzn bierze ono w bardzo małym zakresie od samego dołu. Pedał normalnie odbija. dzieje się to chwilę. pod pompowaniu parę razy wszystko wraca do normy.
dodam ze nie ma żadnych wycieków. Proszę o jakieś wskazówki może ktoś miał taki przypadek



