Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior



matik1989wlkp napisał(a):Tez przy delikatnym wcisnieciu gazu ? Slyszysz go tak jak ja mimo wlaczonego radia czy muzykiBo ja niestety tak i kolege ktory ze mna jechal tez uslyszal ten dzwiek i pytał co to...



Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość