Autko nabylem 2 miesiace temu kupilem je od dealera seata mial pryejechane 32 tys km auto rocznik listopad 2015 teraz mam zrobionwe 41 tys km i pierwszy raz wyskoczyla mi kontrolke ze musialem dolac olej weszla dobra 100 ml nie za duzo
Moderatorzy: Moderator LC Team, Moderator Junior




wsowa napisał(a):Wg instrukcji dopuszczalne jest 1000 ml na 1000 km (!)



ora_dev napisał(a):Co to jest setka na 10.000km, już dajcie spokój. Jakby litra wciągnął to już można się zastanawiać czemu, ale tak...












Powrót do Leon 3 - Techniczne Diesel
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość