Cześć wszystkim,
Mam taki problem, może już się ktoś z tym spotkał. Jadąc wczoraj samochodem do domu zaczęła mi mrugać kontrolka z świec żarowych, było to ok 2km przed domem. Dzisiaj rano wsiadając do samochodu po starcie kontrolka znowu się uruchomiła a po 3km jazdy włączyła się kolejna ostrzegająca problem z silnikiem/wtryskami? Automatycznie też bardzo mocno spadła moc samochodu. Do tego stopnia że jadąc kawałek po autostradzie miałem problem z wyprzedzeniem tira. Poniżej wrzucam filmik jak to wygląda (sytuacja ma miejsce na postoju ale podczas jazdy jest ot samo)Macie jakieś pomysły? Kasowanie błędów na programie Delphi 2014 nie pomogło. Zaraz po ruszeniu samochodu te same objawy.
Link do filmu: https://youtu.be/Tu2JQ5UaVzk
Seta Leon
rocznik: 2014
Silnik: 2.0 TDI 150 KM
Z góry wielkie dzięki za wszystkie podpowiedzi.


